Kombi Servisi Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Kombi Servisi özel tesisat temizleme makineleri ve ilaçları yardımıyla peteklerin , petekleri birbirine bağlayan boruların içine biriken kirler arındırılarak ısınma sorunları ortadan kalmaktadır. Siz değerli müşterilerimize Kombi Servisi olarak işinde profesyonel teknik elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Kombi Servisi tarafından tesisat ve petek temizliği işlemi tesisat veya radyatörler sökülmeden profesyonel temizlik makinesi ve özel kimyasallarla yapılmaktadır. Bu işlem neticesinde kombinin ömrünün uzaması ve daha ekonomik bir ısınma sağlar. Kombi Servisi uzman personelimiz kullandığımız profesyonel cihaz ve özel temizleme kimyasalları sayesinde, petek ve tesisat temizliğini evinizi kirletmeden ve güvenli bir şekilde yapmaktayız.

Yaşantımızda yerini almaya başladığı günden bu yana vazgeçemediğimiz sistemlerden biri olan kombilerin, her daim yanı başımızda olması ve verimli çalışabilmesi , olası bir arızanın söz konusu olması durumunda da, bu alanda hizmet veren  Kombi Servis çalışanlarından yardım alınması gerekmektedir. Kombi Servisi olarak işte bu alanda uzmanlaşmış teknik bilgi sahibi, profesyonel ve güvenilir bir firma profiline sahip olan şirketimiz, 7 gün 24 saat müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak, sorunlarına en uygun çözümleri bulmak için çalışmaktadır.

Kombinin ve tesisatın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Bakımı yaptırılmayan kombi ve tesisatın verimi düşer ve ömrü kısalır. Verimi düşen kombi daha fazla doğal gaz tüketir ve evinizi daha az ısıtır. Bunlar da size soğuk algınlığı ve kabarık doğal gaz faturaları olarak geri döner. Kombi Servisi olarak kombinin bakım yaparak cihazını uzun ömürlü yapmakla beraber sürpriz faturalardan sizi kurtarıyoruz.

Share