Kombinin verimini ve çalışma emniyetini korumak için, her çalışma periyodu sonunda Kombi Servisi tarafından kontrol edilmelidir.Düzenli ve dikkatli servis hizmeti,kombinin doğal gazdan tasarruf etmenizi ve ekonomik bir şekilde ısınmanızı sağlar.Kalorifer tesisatı dönüş borusu üzerinde bulunan filtre zamanla tesisattaki ve peteklerdeki kiri tortuyu pisliği biriktirerek ısınan suyun tesisatta rahat hareket etmesini engeller. Kombi Servisi olarak yaptığımız periyodik bakımda kalorifer tesisatı dönüş borusundaki filtreyi temizleyerek ısınan suyun rahat bir şekilde sürküle edilmesini sağlıyoruz. Periyodik bakımlarda yapılan ölçümlerde kalorifer tesisatı sensörün değerini kaybedip kaybetmediği ortaya çıkar.Kalorifer ısı sensörleri değerini kaybedince kalorifer tesisatı içinde dolaşan suyun sıcaklığını doğru okuyamazlar istenilen sıcaklığa gelmişse bile enerji harcamaya devam ederler.Yaptıracağınız periyodik bakımlar sayesinde boşu boşuna yüksek faturalar ödemek zorunda kalmayacaksınız. Kombinin periyodik bakımını yaptırarak ilerde karşılaşabileceğiniz büyük arızaları önleyebilirsiniz.Emniyet termo statları ve baca ısı termostatlarını ölçerek değerin kaybedip kaybetmediğini anlayabiliriz. Kombi Servisi olarak yaptığımız kontrollerde atık gazın (karbonmonoksit) rahat bir şekilde salınıp salınmadığını kontrol ediyoruz.Sizde dikkat edersiniz son günlerle karbonmonoksit zehirlenmeleri bir hayli fazla olmaktadır.

Görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışan ekiplerimiz, haftanın tüm günlerinde 24 saat çalışma prensibi ile kesintisiz hizmet vermektedirler.ilçe sakinlerinin hiç bitmeyen hareketine uyum sağlamak için tüm imkanlarını seferber etmekten asla kaçınmayan Kombi Servisi, bölgenin acil kombi servisi gibi çalışır.

Hizmet yeterliliğini sürekli yaptığı yatırımlar ile en yüksek seviyede tutan düzenleme durumuz, içinden gelen kombi servisi servis isteklerine anında araya girme etmesi ile bilinir.Mevcut alt yapısını günümüz şartlarına paralel olarak güçlendiren bütün marka cihazlar için servis hizmeti başlangıç noktasıdır. Verdiğimiz bütün kombi servisi hizmetlerinde ustaca hizmet anlayışının yanı sıra ekonomik çözüm stratejileri ile de sakini müşterilerimizin gönüllerine ve bütçelerine hitap etmeyi bilmektedir.

Kombi Servisi, bölgenin stratejik önemini bilen, bölge sakinlerinin beklenti ve isteklerini çözümlemede eden bilimsel metotlarla çalışarak, en yüksek verimi elde etme formülünü her geçen gün daha da geliştirmeye devam edecektir.

Share