WeCreativez WhatsApp Support
Avrupa Kombi Klima Bakım Servisi
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Klima Bakım Onarım

Günümüzde artık neredeyse her evde klima bulunuyor. Yeni ev, eski ev fark etmeksizin klima bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabını sizler için derledik.

Klima bakımı ne zaman yapılır, hijyenik bakım için ne yapılmalıdır gibi konular için yetkili firma ile görüşme sağlanması idealdir. Mevsim bakımları, motor ve iç hazne bakımları, filtre bakımı gibi her ayrıntı, yetkili klima firması veya bakım servisi tarafından yapılır. Kontroller, ünitelerin iç ve dış temizlikleri, klima gazı dolumu gibi konuların tamamı, klima bakımında yapılır. Peki klima bakımı nasıl yapılmalı?

Klima ve İklimlendirme Periodik Bakım

Klima ve iklimlendirme cihazlarının bakımı nasıl yapılır?

Klima bakımları yapılırken hava filtresi ile hava akımını destekleyen filtreler temizlenir. Yetkili servis aracılığı ile gerekli temizleme maddeleri ve yöntemleri uygulanarak, bakteri ve çeşitli mikroorganizmalardan arındırılmış kaliteli havanın solunması sağlanır.

 

Birden fazla KLİMA BAKIMINDA %40 A VARAN İNDİRİM! Detaylı bilgi için tıklayın.
Bu kampanyalar tam da bütçenize göre… Gelin aşırı sıcaklar gelmeden klimanız temizlensin, bu işlem ucuza, kimi zaman da bedavaya gelsin… Hemen çağrı merkezimize ulaşın.

Avrupa Kombi Servisi

Tıkla Ara