WeCreativez WhatsApp Support
Avrupa Kombi Klima Bakım Servisi
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kombi Montajı

Kombi Montajı

Kombi Montajı

Mevcut sıfır veya 2.el bir kombinin uygun görülen bir duvara takılması işlemidir. Montaj işlemleri genelde proje ekiplerince belirlenen yerlere yapılmaktadır. Proje dışı montaj işlemleri hem kombi servislerince hem de doğalgaz firmalarınca onaylanmamaktadır. Bu yüzden uzmanlık gerektirmektedir.

Kombi Bağlantı İşlemleri

Kombi monte edilmeden önce tesisat döşenmeli ve bağlantılar yapılmalıdır. Tesisat bağlantıları yapıldıktan sonra kombi montajıyla birlikte kombi çeşidine bağlı baca bağlantısı gerekir. Baca bağlantı işlemi tesisat bağlantısı kadar önemli bir işlemdir ve uzman müdahalesi gerekmektedir. Bu nedenle Avrupa Kombi Servisi olarak sizlere uzman personelimiz ile hizmet sunmaktayız.

BİLMENİZİ İSTERİZ! Kombinizin bakımı için hazırladığımız birkaç kampanyayı belirtmek isteriz. Aşağıda sunulmakta olan kampanyaların birini seçerek yararlanabilir, daha ekonomik ve profesyonel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Birden fazla KOMBİ BAKIMINDA %40 A VARAN İNDİRİM! Detaylı bilgi için tıklayın.
Bu kampanyalar tam da bütçenize göre… Gelin kar kış gelmeden kombiniz temizlensin, bu işlem ucuza, kimi zaman de bedavaya gelsin… Hemen çağrı merkezimize ulaşın.

Avrupa Kombi Servisi

Tıkla Ara